23.kolo - Domácí výhra nad Ochozem

26.05.2013 22:17

STŘELICE - OCHOZ                     2 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  2 min. Valouch, 65 min. Herinek

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O., Herzán, Rýzner M., Weinstein - Herinek, Sláma, Kroupa, Machát J. - Valouch (5 min. Vaculík T.), Kozel (85 min. machát A.)

Do hry nezasáhli:  Trnka

Utkání s mužstvem ze spodku tabulky jsme výsledkově zvládli a připsali si další tři body.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a už ve druhé minutě zápasu jsme se dostali do vedení, kdy si na míč od Kozla za obranu hostů naběhnul Valouch a pohodlně skóroval, 1:0. V následujících minutách se hrál oboustraně pohledný fotbal, kdy se i hosté snažili ohrozit našeho gólmana. To se jim příliš nedařilo díky naší dobře pracující obraně a naopak to bylo naše mužstvo, které mohlo navýšit své vedení po rychlých přechodech do útoku. Bohužel šance Herinka, Slámy nebo Kuby Macháta zůstaly nevyužity a tak jsme šli do kabin pouze s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil a tak řada našich neproměněných šancích z úvodu druhé půle držela nadále naděje hostů docela vysoko. Hosté se taktéž snažili o kombinaci před naší šestnáckou, ale do zakončení se dostávali jen zřídka. V 65 min. jsme konečně rychlým přechodem do útoku navýšili skóre, kdy se po straně prodral před branku Kozel, posunul míč Slámovi, ten ho ještě na "zlatém podnosu" předložil Herinkovi, který ho "světe div se" uklidil do prázné branky, 2:0. Z dvoubrankového vedení jsme se ovšem radovali pouze pět minut, než se bodlem z hranice šestnácky trefil přímo do spojnice hostující záložník, 2:1. Závěrečný tlak ze strany hostů nepřišel a my si tak mohli po závěrečném hvizdu připsat další tři body, ketré nám tři kola před koncem soutěže zaručili nejhůře třetí místo v letošním ročníku okresního přeboru.

K příštímu utkání zajíždíme do nedalekého Ořechova. Utkání se hraje v neděli od 16:30 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode