6.kolo - Domácí výhra nad Opatovicemi

15.09.2013 22:21

STŘELICE - OPATOVICE                    3 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  30 min. a 80 min. Kozel, 77 min. Sláma

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Buček, Herinek - Kozel, Rýzner M., Sláma, Machát A. (79 min. Kazda) - Valouch (78 min. Parys), Zuska (81 min. Trnka)

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z.

Utkání s týmem ze spodní části tabulky jsme zvládli bez větších problémů a připsali si tak první výhru v letošní sezóně na domácím hřišti.

V utkání jsme od prvních minut dominovali a bylo jen otázkou času, kdy převahu přetavíme také v branky. Ve 30 min. si s obránci hostů pohrál po dovolené dobře odpočatý Kozel a ranou k tyčce otevřel skóre utkání, 1:0.

Druhý poločas měl stejné parametry jako ten první. Nejprve v 60 min. Kozel nastřelil tyčku a následnou dorážku do prázdné branky netrefil ideálně Sláma. V 77 min. postupoval do velkého vápna Sláma, kde ho hostující obránce zastavil pouze za pomocí faulu a následoval pokutový kop, k tomu se postavil sám postižený a nadvakrát překonal hostujícího brankáře, 2:0. V 80 min. přišel nejhezčí moment utkání, Kozel u postranní čáry přešel přes dva obránce, prohodil si i stopera hostů a nezastavil ho ani brankář hostů, 3:0. Hosté za celý zápas ohrozili naší branku jen sporadicky a tak tři body zůstali zaslouženě doma.

Další utkání hrajeme v neděli 22.9. od 16:00 h. v Ivančicích.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode