16. kolo - Domácí výhra nad Popůvkami

09.04.2012 17:05

STŘELICE - POPŮVKY            3 : 2  ( 1 : 0 )

Branky:  45 min. Herzán, 55 min a 75 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Trnka, Kazda - Vaculík T., Machát O., Kroupa (84 min. Šimek), Machát A. - Valouch (88 min. Parys), Kozel (86 min. Chmelík).

Do hry nezasáhli: -

Utkání o zahozených šancích a výborném hostujícím brankářovi, i tak by se dalo nazvat naše první jarní vystoupení na domácím trávníku.

V úvodní dvacetiminutovce se hraje oboustraně fotbal bez pohybu, Popůvky vyčkávají na své vlastní polovině a naše neschopnost lépe kombinovat nám neumožňuje vytvořit si trvalejší tlak. Vysoké míče a náznaky šancí navíc bezpečně kryje brankář Popůvek. V závěru první půle si jenom přece vytváříme soustavnější tlak a po sérii rohových kopů se nakonec radujeme z vedoucího gólu. V 45 min. si na roh nabíhá Herzán a bříšním "svalstvem" jej posílá do branky, 1:0.

Začátek druhého poločasu je zcela v naší režii a odměnou nám je navýšení skóre zásluhou Kozla, který v 55 min. obírá stopera hostů o míč a následný samostatný únik zakončuje podél bezmocného brankáře, 2:0. Hosté jsou značně zaskočeni a my si tvoříme brankové příležitosti, bohužel necháváme zazářit brankáře hostí. V 60 min. přichází pro nás trest v podobě rychlého brejku Popůvek a přesné koncovky hostujícího útočníka, 2:1. Průběh hry se ovšem nemění, my si tvoříme jednu šanci za druhou, ale hostující brankář je prostě skvělý a všechno chytá, popřípadě vypomáhá tyčka ,břevno nebo praporek pomezního. Po sérii našich šancí nakonec padá gól na druhé straně hřiště, v 72 min. se po nenápadné akci ocitá hostující hráč za zády našich obránců a střelou od tyčky srovnává na 2:2. Dost studená sprcha jak pro hráče tak pro fanoušky. Naštěstí o dvě minuty později v 75 min. se po rohu nejlépe na malém vápně orientuje kanonýr Kozel a svou druhou brankou v utkání nám vrací zasloužené vedení, 3:2. Závěr utkání již dohráváme ze zajištěné obrany a nedovolujeme Popůvkám si vytvořit žádnou větší šanci a tím více zdramatizovat zbytek utkání.

Děkujeme Všem střelickým fanouškům, že i přes chladné počasí nás přišli povzbudit.

Příští utkání se hraje v sobotu ve Zbýšově s domácí rezervou, začátek utkání je v 16:00 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode