13.kolo - Domácí výhra nad Želešicemi

12.11.2012 08:31

STŘELICE - ŽELEŠICE                     3 : 1  ( 2 : 1 )

Branky:  10 min. Kroupa, 25 min. Vaculík T., 75 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán (30 min. Perna Tomáš), Machát O., Weinstein - Vaculík T., Valouch, Kroupa (88 min. Trnka), Machát A. - Herinek, Kozel (88 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  -

V posledním utkání podzimu jsme na svém hřišti přivítali mužstvo ze Želešic.

Hosté si hned v úvodu utkání dokázali vytvořit mírnější tlak, ale bez vážnější brankové příležitosti. Začátek zápasu jsme přežili a v 10 min. udeřili po ryhlém přechodu do útoku, kdy centr do vápna sklepl Herinek hlavou pod sebe Kroupovi a ten přízemní střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci, 1:0. Branka v síti Želešic nás nakopnula k ještě větší aktivitě a především útočné duo Kozel-Herinek neustále dotírala na branku hostujícího mužstva. Ve 25 min. si naběhnul na dlouhý pas za obranu Vaculík T. a s přehledem přeloboval vybíhajícího brankáře 2:0. Pro nás dobře rozehrané utkání přibrzdilo ve 30 min. zranění opory zadních řad Herzána, který se při rohovém kopu neštastně hlavou srazil se soupeřem a musel na šití. Do konce poločasu jsme vypadli z tempa a Maťák musel několikrát zakročit. Ve 40 min. se hosté přece jenom dočkali snížení a vrácení se do zápasu, kdy po laciné ztrátě míče u pomezní čáry zatáhl hostující záložník míč do vápna a přihrávkou pod sebe našel volného útočníka, pro kterého už nebyl problém zakončit, 2:1.

Ve druhém poločase se hrála vyrovnaná partie s šancemi na obou stranách. Nejprve hosté zahrozili stříleným centrem, kdy se míč pouze otřel o naše břevno. V dalších minutách už hráči Želešic dokázali mířit i mezi tři tyče, ale vždy zakročil skvěle chytající Maťák. Na druhé straně zachránilo hostující mužstvo od další branky jen naše ukvapenost v koncovce a neschopnost trefit branku. V 75 min. přichází zlom utkání, kdy po rychlém přechodu do útoku se míče zmocnil Herinek, zatáhnul míč ze strany do velkého vápna a přesnou přihrávkou našel Kozla, který střelou podél brankáře Želešic zvýšil na 3:1. Želešice na závěrečný tlak neměli dostatek síly a tak nám stačilo už jen dohrávat utkání ve středu hřiště. V 85 min. se po tvrdém faulu na našeho hráče strhla zbytečná strkanice a šaškárna pro diváky. K této situaci je zbytečné se nějak vyjadřovat, každý z aktérů a to na obou stranách by se měl nad svým chováním trochu zamyslet!

Poslední utkání podzimu jsme výsledkově i herně zvládli a po podzimu obsadili skvělé 5. místo se ziskem 20 bodů.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode