Halový turnaj Žabčice

19.12.2012 15:43

Po konci podzimní části mistrovské soutěže jsme se zúčastnili ZIMNÍ HALOVÉ LIGY v Žabčicích. ZHL byla rozdělena na 4 hrací dny, kdy se postupně spolu střetla všechna družstva.V sobotu 15.12. 2012 se hrálo poslední kolo po kterém bylo vyhlášení výsledků a předání pohárů. I když jsme poslední zápas prohrály tak nám to stačilo na celkové 1. místo v ZHL. Ještě náš hráč Alexandr Barša získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje.

Všem našim hráčům bych chtěl poděkovat za dobrou reprezentaci Střelického fotbalu.

Turnaje se zúčastnili tyto mužstva, která skončila v následujícím pořadí :

1. FK Sokol JAPO Střelice

2. Sokol Žabčice

3. FC Slovan Rosice

4. Újezd

5. Vojkovice

6. Těšany

7. Moutnice

8. Šlapanice

9. Ořechov

Trenér ml. žáků Kříž Pavel.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode