Hodnocení podzimu - žáci, st. a ml. přípravka

16.11.2011 21:42

Úspěch nejmladších fotbalistů  FK Sokol JAPO Střelice podzimní části ligy 2011/2012

Naši nejmladší fotbalisté rozdělení letos do tří kategorií, mladší, starší přípravky a mladších žáků, v této sezóně potvrzují stoupající úroveň mládežnického fotbalu ve Střelicích. Dokazují to svými výsledky. Mladší žáci přezimují na průběžném 3. místě z šesti týmů, starší přípravka si posledním velmi napínavým zápasem s Rosicemi vydobyla 2. místo z jedenácti týmů a naše nejmladší přípravka také přezimuje na krásném 2. místě z deseti týmů.  Na výkonech se podepsalo i letní soustředění na rekreačním středisku Prudká, které se zúčastnily všechny tři kategorie společně , což mělo velmi dobrý vliv na nejmladší hráče, kteří mohli odkoukat od starších jejich dovednosti. Někteří mladší fotbalisté musí z důvodu občasného nedostatku hráčů pomáhat starší kategorii, čímž také rostou jejich zkušenosti a výkonnost.

Tímto děkujeme všem, díky kterým mají naše děti možnost rozvíjet své schopnosti  a rodičům za podporu.

                                                                                  Za všechny trenéry Daniel Kokorský

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode