Info: Žáci + přípravka

03.06.2014 06:51

Ahoj všem.

Blíží se nám konec sezóny a proto píši pár informacích co se bude dít. Chtěl bych všechny poprosit o odevzdání všech dresů. Musíme je zkompletovat a nachystat na další sezónu. Na podzim bude hrát o jeden tým více, tak aby bylo vše nachystáno.

14.6 bude na hřišti závěrečná oslava ukončení další velmi úspěšné sezóny.

Odehrajeme jako vždy 3 zápasy. Naši nejmenší si zahrají proti maminkám, starší přípravka proti tatínkům a pozor, jelikož příští sezónu budou hrát starší žáci na velké hřiště, odehrajeme  poslední zápas na velké hřiště jako velké finále. Proto prosím aby všichni rodiče počítali s tím, že budou ten den hrát fotbal. Ti co nebudou chtít hrát na velké hřiště budou hrát proti starší přípravce na 1/2 .

Pak opečeme nějaké špekáčky, něco popijeme, zhodnotíme a tak.

Pak ještě pár turnajů 14.6 a 21.6 jede ml přípravka na turnaje do Ořechova a do Olomouce, 21.6 jede st. přípravka na turnaj do Oslavan a 22.6 jedou žáci do Oslavan na turnaj.

Pak už nic až soustředění

A nakonec bych chtěl všechny poprosit, kdo má čas a náladu, bude 7.6 na hřišti brigáda, bude se natírat, uklízet atd…

Těším se Dan

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode