Krajský pohár FAČR - Prohra se Šlapanicemi

31.07.2014 08:28

STŘELICE - ŠLAPANICE                 0 : 4  ( 0 : 2 )

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Kotala (46 min. Weinstein), Herzán, Machát O., Machát A. - Valouch (46 min. Buček) - Herinek (46 min. Vaculík), Smital (46 min. Tumanyan), Zuska - Kroupa, Kozel (46 min. Machálek)

Do hry nezasáhli:  -

Ve 2 předkole Krajského poháru FAČR jsme na svém hřišti přivítali mužstvo z 1.A třídu Šlapanice.

Úvod utkání z naší strany začal opatrně a spíše jsme očekávali co nám soupeř dovolí. Hosté si v první desetiminutovce vypracovali dvě zajímavé příležitosti, ale bez gólové tečky. Poté se hra vyrovnala a i my si začali vyatvářet náznaky šancí. Rozhodující moment utkání přišel ve 40 min., kdy střela hostujícího záložníka z cca 20 metrů zapadla přesně k tyčce naší branky, 0:1. Hosty branka uklidnila a ve 42 min. navýšili skóre po centru z kraje a přesné hlavičce soupeře, 0:2.

Ve druhém poločase si hosté zkušeně hlídali výsledek a do větších brankových šancí nás nepustili. Přesto, že jsme ve druhém poločase byli aktivnější, branky střílel soupeř. V 75 min. po přímém kopu,0:3 a v 80 min. uzavřeli skóre po rychlém protiútoku, 0:4.

I přes nakonec nepříznivý výsledek lze naše letošní účinkování v pohárech OFS a následně v poháru FAČR považovat za velice úspěšné....

V neděli 3.8. sehrajeme poslední přípravné utkání před startem nového ročníku OP s mužstvem z Radostic hrající 3.třídu Brno-venkov, utkání se hraje na hřišti soupeře od 17 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode