Michal Rýzner doufá, že derby bude s vítězným koncem!

11.04.2016 21:04
Gratuluji Vám k získání ocenění hráče kola. Jaký z toho máte pocit?

Dekuju, prijemne me to prekvapilo.

Jak dlouho působíte ve Střelicích? Popište nám Vaši fotbalovou kariéru.

Ve Strelicich jsem zacinal v pripravce od svych 6 let,v deviti letech jsem se stal hracem Sparty Brno kde jsem hral az do svych osmnacti let. Nyni hraji 3rokem opet ve Strelicich.

V posledním domácím zápase jste jen remízovali s posledním týmem tabulky. Jak si to vysvětlujete?

Souper behem zimy posilil predvedl slusny vykon a nam se moc nedarilo v koncovce.

V dalším kole hostíte nevyzpytatelný Ořechov. Co od utkání očekáváte?

Bude to klasicke derby dlohodobych rivalu. Doufam ze si ponechame tri body doma, i kdyz to bude jiste narocny boj.

Jaké jsou Vaše nejčastější úkoly na hřišti? Jste tvořivým špílmachrem, nebo máte na za úkol střílet branky?

Jsem spise urcen na tvoreni hry, s nejakym zakoncenim se taky pocita, ale spis se snazim pripravovat nejake pekne sance spoluhracum.

Jaký je Váš vzor a jakému týmu fandíte?

Vzor nemam zadny, ale vzdy fandim dobremu fotbalu.

Jaké máte další koníčky, když zrovna nehrajete fotbal?

Od jara do podzim vyuziji kazdou volnou chvilku k jizde na motorce.

Bude Vás výhra v anketě něco stát do klubové kasy?

Samozrejme s tim pocitam.

Poslední otázka směřuje na náš portál. Jak dlouho znáte náš portál a co říkáte na to zviditelnit i nižší třídy

Znam ho od te doby co se tam objevil nas 1.hrac a urcite je to dobry napad.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho štěstí jak ve fotbalovém tak i v osobním životě.

Autor: Bc. Patrik Blažek

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode