Muži A-B - Soupisky mužstev podzim 2014

08.08.2014 08:23

Soupiska Muži A:  Maťák Petr, Herzán Václav, Machát Ondřej, Machát Adam, Kotala Dominik, Weinstein Zdeněk, Kazda Lukáš, Herinek Lukáš, Rýzner Michal, Buček Patrik, Valouch Petr, Smital Pavel, Vaculík Tomáš, Tumanyan Edvard, Zuska Dominik, Hanuš Martin, Machálek Patrik, Kozel Jan, Kroupa Tomáš

Trenér: Hanuš Pavel

Ved. mužstva: Krejčí Ondřej

Letní změny:

Přišli:  Smital Pavel (hostování ČAFC Židenice), Tumanyan Edvard (prodlouženo hostování Újezd u Brna), Machálek Patrik (návrat z hostování Slovan Rosice), Herinek Lukáš (návrat z hostování Troubsko)

Odešli:  Sláma Jiří (hostování Miroslav)

Soupiska Muži B:  Rýzner Zdeněk, Trnka Filip, Závodský Jiří, Vrbka Jan, Feist Patrik, Vaculík Richard, Hemala Filip, Peška Tomáš, Chmelík Karel, Šimek Václav, Driml Václav, Parys Petr, Drahonský Martin, Minář Lukáš

Trenér: Ulbrich Miroslav

Letní změny:

Přišli:  Minář Lukáš (hostování změněno v přestup Baník Zbýšov), Závodský Jiří (hostování Jundrov), Peška Tomáš (návrat z hostování Tatran Bohunice)

Odešli:  -

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode