Muži: Napsali o nás....

04.11.2011 15:31

Převzato z webu Drásova:

13. kolo soutěže a po šesté v řadě bez výhry. Navíc jsme hráli s týmem, který je první v tabulce a doposud drtil svými výsledky všechny ostatní mužstva. Už z toho důvodu si spousta z nás myslela, že vyhrát nad "prvním" a zvlášť nad soupeřem jako jsou Střelice je naprosto nereálné. Podotýkám, že ani loni se nám nepodařilo Střelice porazit, na podzim jsme s nimi doma remizovali, na jaře jsme naoplátku od nich dostali pět gólů!

Začátek utkání patřil domácím, kdy svoji převahu korunovali zhruba v 10.minutě, kdy po rychlé kombinaci ve středu hřiště se dostal míč k R.Špačkovi, ten ze strany zacentroval před bránu hostí a Jirka Svoboda střílí hlavou první gól. Zhruba od 20.minuty přebírají iniciativu hostující hráči a odměnou za jejich snahu je vyrovnávací branka z přímého kopu. Škoda, že domácí brankář neudržel nijak zvlášť tvrdou střelu, která se od něj odráží do sítě. Poté měli hosté další velkou příležitost, kdy hostující útočník běžel sám na našeho brankáře, ale ten reflexivně nohou zabránil vstřelení další branky hostů. Celkově byla hra v první půli vyrovnaná a Střelice rozhodně nepůsobili tak dominantním dojmem jak tomu napovídali jejich dosavadní výsledky, ale dokáží narozdíl od nás využít protihráčových chyb. Za stavu 1 : 1 se tak odcházelo do kabin.

Druhá půle se nijak zvlášť nelišila v nasazení a bojovnosti od první. Hostující mužstvo mělo možná častěji míč na svých kopačkách, ale žádný trvalý tlak si nevytvořilo. Hra se převážně odehrávala ve středu hřiště a pokud se jedno z mužstev dostalo k zakončení, tak většinou skončil míč mimo bránu. Hosté měli velkou šanci zvrátit stav utkání na svoji stranu, kdy po rozehraném přímém kopu hostující hráč vyslal velmi nepříjemnou střelu na bránu domácích, ale brankář výborným zákrokem střelu vytěsnil na tyč. Ovšem byli to opět domácí hráči, kteří se ujali vedení. Předvedli opět rychlou kombinaci, kdy po centru ze strany se do zakončení prodral Jirka Svoboda a navýšil skóre na 2 : 1. Už to vypadalo, že si domácí hráči připíší tři body, ale svoji nedůsledností nabídli hostům vyrovnání. V 90.minutě po sérii chyb ve středu hřiště se hostující mužstvo dostalo k zahrávání rohového kopu a zcela volný hráč hlavou srovnává stav utkání na konečných      2 : 2 .

Škoda, že jsme závěr utkání nezvládli více takticky a připravili se tak o vítězství.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode