Muži: Napsali o nás...

16.11.2011 21:40

Převzato z webu Dolních Louček:

V předehrávaném utkání na hřišti lídra a suveréna soutěže se chtělo naše mužstvo pokusit o překvapení, ale toto se nekonalo. Již od počátku jsme rozehráli se soupeřem vyrovnanou a velmi sympatickou partii. Bohužel domácí v rozmezí mezi 30. a 45. minutou dali dvě branky po standartních situacích a vytvořili si tak pro druhý poločas dobrou výchozí pozici.

I ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, škoda jen dvou velkých neproměněných šancí v podání Jaroslava Melichara. Domácí nakonec dovedli dobře rozehrané utkání do vítězného konce a zaslouženě tak zimují na suverénním prvním místě v soutěži. Naši hráči se rozloučili s letošním fotbalovým rokem velmi dobrým výkonem a bronzová podzimní pozice je pro náš tým také velmi dobrým úspěchem.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode