Napsali o áčku...

14.09.2012 08:17

Převzato z webu Ivančic....

V neděli hostilo naše B mužstvo v domácím prostředí tým Střelic. Náš soupeř měl během prvních 4 kol zajímavou bilanci: 2 výhry, 2 remízy a skóre 2:0. S vědomím této bilance jsme očekávali urputnou obranu, ze které budou hosté vyrážet do rychlých brejků. Pravda to ovšem byla jen z části. Hosté nebezpečnými brejky sice hrozili, nicméně jejich obrana nepropustná nebyla. Již od začátku utkání jsme převzali iniciativu a tlačili se před branku hostů. První náznaky a šance však zůstali nevyužity. Střelecky jsme se tak prosadily až v 15. min, kdy střelu Čermáka tečoval do branky Brychta – 1:0. Po vstřelené brance jsme ale upustili od aktivní hry a obraz hry se tak změnil. Minutu před koncem prvního poločasu se hosté dostali do první velké šance a udeřili. Po autu se nechal ve vápně přetlačit jeden z našich obránců, hostující útočník našel přihrávkou přes celé malé vápno svého spoluhráče, který pak již neměl problém uklidit míč do naší branky – 1:1.

 

Začátek druhého poločasu se nám ovšem povedl. V 53. min. Brychta uvolnil Martinku, ten prokázal, že je stále technicky dobře vybaveným hráčem, pohrál si s obranou i brankářem hostů a pohodlně zavěsil – 2:1. O chvíli později odstoupil jeden z hostujících hráčů a vzhledem k tomu, že hosté již neměli další hráče na střídání, dohrávali v deseti lidech. Bohužel i přes naši převahu jsme nebyli schopni vstřelit další branku, přestože jsme šancí měli dost. To se nám mohlo hrubě vymstít, protože i přes početní oslabení hosté hrozili z rychlých brejků. Největší nebezpečí pro naši branku pak byl roh v 90. min, kdy v našem vápně vznikl nebezpečný závar, který naštěstí neskončil vyrovnávací brankou.

FC Ivančice - FK Střelice 2:1 (1:1)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode