Napsali o áčku...

01.10.2012 12:31

Převzato z webu Zbraslavi:

Od začátku utkání se hrál svižný fotbal s šancemi na obou stranách. Především hosté byli v začátku první půle aktivnější a naší obraně se nedařilo zachytávat náběhy hostujících útočníků. Po jedné takové akci nastřelili hosté tyč. Jejich další šance měla i gólové vyjádření. Naši borci nechali hostujícího hráče odcentrovat a hostující útočník se hlavou nemýlil 0:1. Naše odpověď mohla přijít z rohu, ale J. Vít těsně minul horní roh branky. Následně pak mohl do poločasu zkorigovat stav M. Vít, ale míč skončil na tyči.

Druhý poločas jsme se snažili zápas otočit a minimálně vyrovnat. To se podařilo M. Vítovi, který vyskočil nejvýše a po závaru dopravil míč do sítě 1:1. Gól nás ovšem vůbec nepřiměl k větší aktivitě a spíše se hodně diskutovalo s rozhodčím. Vulgárními výrazy k tomu bohužel přispívali i naši fanoušci. Když se pak neujala ani střela J. Víta, zápas skončil spravedlivou remízou.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode