Napsali o béčku....

29.08.2012 07:52

Převzato z webu Radostic:

Ve Střelicích nás čekal mladý, houževnatý mančaft. V první půlce chrlil energií, pohybem a ohrožoval nás především střelami z dálky, které byli naštěstí dost nepřesné.  Je pozitivní, že tak mladý mančaft se nebál kombinovat a do útočné hry se zapojovali i krajní obránci, co je do budoucna předpoklad k úspěchům. V první půlce byl soupeř lepším týmem na place, no paradoxně jsme skórovali my! Center Tučniaka do vápna nezvládla domácí obrana a po nedorozumění a snad i vlastní teči doputoval míč do sítě. Sudí připsal tento gól našemu kpt. Do půlky se stav neměnil, a v šatně jsme si vyslechli "chválu" od našeho trenéra!!!
V druhé půlce se snažil soupeř srovnat. Co se mu podařilo ne kombinačně, ale krásným nákopem za obranu na neběhajícího   útočníka a ten se již nemýlil. /1:1/
Do hry se dostal rychlík Pavouček a jak se již po několikáté ukázalo, opět přinesl do naši hry vítr. Prúnik po levé straně zakončil krásnou brankou na 1:2. Hra se prolínala nahoru a dolů, domácí hráče doprovázela křeče /asi měli v nohách víc jak tenhle zápas/ a tak se nám podařilo  po třetí krát skórovat. Průnik Radima se střelická obrana snažila zastavit i za cenu  faulu no ponechanú výhodu s přehledem Prďa zakončil na konečných 1:3.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode