Napsali o nás....

06.09.2011 21:30

Převzato z webu Zbýšova:

Prohra 0:5 ukázala, jak důležití jsou pro náš tým bratři Škulové a to zejména David, kvalitní to brankař. S ambiciozním soupeřem jsem sice dokázali ze začátku držet jakž takž krok. Bohužel, nebyli jsme si však schopni vytvořit šanci a pořádně ohrozit domácího gólmana. Před koncem první půle pak přišly dva hřebíčky do rakve. První z penalty a druhá po dvojité chybě rozhodčích. V druhé půlce jsme si pak dali hned z kraje vlastní gól, který zmařil šance na zdramatizování utkání. Při snaze o zkorigování výsledku jsme pak ještě dvakrát inkasovali. Do dalších zápasu musíme věřit, že s námi Bufon (Škula D.) bude moci jet. Klukům, co se v zápase zranili, přeji rychlé uzdravení a doufám, že nerozšíří marodku.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode