Muži: Napsali o nás.....

13.09.2011 14:56

Převzato z webu Zakřan:

Domácí začali očekávaným drtivým tlakem a v 5' se ujali vedení po trestném kopu.Z velkého úhlu prošel míč k překvapení všech do naší sítě 1:0.Přibližně od 20' se hra začala postupně vyrovnávat,hosté se stále více osmělovali a po chybné rozehrávce domácích srovnával ve 32' chytrým lobem Marek Schmid 1:1.Trestný kop a špatně postavená zeď,znamenaly opět vedení domácích 2:1.

Do druhé půle nastoupili hosté s útočnější hrou a domácím to začalo dělat stále větší problémy.Jejich útoky končily většinou na velmi kompaktní obraně hostí.Naopak to byli právě hosté,kteří byli stále nebezpečnější a po několika nebezpečných střelách se jim podařilo ve 55' po dorážce Jakubem Šrajtlem srovnat na 2:2.Zápas se najednou vyrovnal,domácí byli překvapivě nepřesní v rozehrávce a v 60' mohli jít hosté do vedení,když 100% šanci nevyužil Petr Šrámek.Pak ovšem přišla studená sprcha v podobě nechytatelné dělovky,(která by s naprostým klidem mohla soutěžit o televizní gól měsíce),lehce se otřela o tyč a vymetla hostům v 75' "pavučinu"...3:2.Ti se potom ještě snažili zatopit domácímu gólmanovi v podobě několika velmi povedených střel,ale když v 85' opět "zapadl" 35metrový centr za záda hostujícímu gólmanovi,srazilo to hosty definitvně do kolen!(4:2).

Nutno podotknout,že domácí byli lepším celkem a vytvořili si více brankových příležitostí,ale na ty se fotbal nehraje.Za taktický a zdůrazňuji velmi bojovný výkon "hráčů v poli" si zasloužili hosté odvézt alespoň bod,jenomže ne všichni měli "den"!

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode