Napsali o nás...

16.04.2012 08:20

Převzato z webu Zbýšova.

17.kolo Baník B - Střelice 3:2

15.04.2012 08:49

Naše mužská rezerva přivítala na svém hřišti lídra tabulky Střelice, jenž dosud neprohrály a ztratily pouze 2 body za jednu remízu. Pod vedením trenára Fejty nastoupili naši v této sestavě: Prečan - Pokorný Ondra, Procházka, Hruška, Matějka - Skokan, Škula J., Horký, Pokorný Jan - Fejta, Minář. Branky: Minář 1x, Škula J.1x, Procházka 1x.

Střelice začaly ostře a ve velikém tempu. Jak se ostatně sluší na suveréna tabulky. A patřila jim i první obrovská branková příležitost. Prečan vyběhl ven z pokutového území tam ztratil míč a následný dlouhý lob těsně minul jeho opuštěnou svatyni. Kupodivu naši nepadli před favoritem na zadek, ale naopak kontrovali v 6.min. tutovkou. Založili jsme rychlý brejk, vnikli do pokutového území a Fejta osamocený před gólmanem nedokázal ho nadvakrát překonat. Hra nabrala na otáčkách a bylo se na co dívat. Soupeř si vytváří další příležitost. Ve 13.min. se dostává dokonce ve dvojici za záda naší defenzívy a pouze zbrklost jednoho z nich zabránila, aby se měnilo skóre. Chvilka nepozornosti a hned mohlo být zle. Ve 27.min. kopou hosté roh a hlavička olízla horní břevno. Ve 36.min. jsme se konečně vymanuli ze sevření a hned byl závar. Ale ani z této akce nezapršelo. Ovšem soupeř svou strojovou hru produkuje dál, nenechal se vyvézt z míry a zasadil nám úder. Ve 37.min. se řítí do otevřené obrany duo útočníků. Prečan vybíhá, jeden z protihráčů volí místo přímé střely přihrávku na lépe postaveného spoluhráče, ten nekompromisně zavěšuje - 0:1. Sympatické na nšich bylo, že se nestáhli do ulity, ale odpověděli na gól tím nejlepším způsobem. Gólem. Ve 40.min. kope Horký trestňák z pravé strany velkého čtverce. Milimetrově ho posadil na hlavu Mináře, ten se do něho pověsil a vyrovnání bylo na světě - 1:1. A pak jsme byli svědky parády, která se nevidí ani na Barceloně. Ve 45.min. se dostal k balónu Škula J. a z asi 25 metrů se do něho opřel a do protipohybu brankáře k tyči zavěšuje - 2:1.

Do druhého poločasu nastoupil Šauer místo Horkéh a úvodní minuty patřili opět hostům. Ve 48.min. vyrovnávají z první větší šance. Střelice zahrávají roh. Naši nestačí uklidit míč do bezpečí, špatný odkop se vrací do vápna, tam ho jeden z útočníků ještě tečuje a překonává bezmocnáho Prečana - 2:2.  Následné minuty přinesly pro naši obranu peklo. Každý střelický útok hrozí nebezpečím. My jsme se dostali pouze k jedné hlavičce Šauera v 60.min., ale Ivoš přestřeluje. Jinak je to z naší strany nakopávaná a ne fotbal. Jakoby kluci nechali výtečný výkon z první půlky v kabinách. Ne a ne se nakopnout. Přesnost přihrávek končí na půlce, vázne kombinace. V 75.min. hlavičkují hosté z bezprostřední blízkosti nad. A pak následují další dvě jejich gólovky. Jsou však neproměněny. Prečan totiž čaruje a likviduje je. Jedna z nich stojí za zaznamenání. V 78.min. se po obrovském závaru dostal soupeř snad 5-6 metrů před něho, Pepa však bombu konečkami prstů vytáhl nad břevno.  V 80.min. konečně naši zvedli hlavu a řekli si, že soupeř je k poražení, že tak nebezpečný nevypadá ani nehraje. Po dlouhém autu z levé strany se Fejta dostal k míči, udělal dva obránce, aby pak byl v šestnástce nemilosrdně skolen. Sudí ji správně odpískal a Procházka nás posílá do vedení - 3:2. V 88.min. střídá Hájek Mináře. V 89.min. mohl dát definitivní tečku za zápasem Skokan. Ve velkém čtverci si dovolil udělat z obrany solné sloupy a poslal k tyči jedovku, kterou brankář jen reflexem vyráží na roh. Rozhodčí pak z nepochopitelných důvodů nastavuje asi 5 minut, ve kterých hosté kopou 6 rohových kopů. Vyrovnat se jim však nepodařilo. Klukům se ve 2.poločase tak nedařilo jak v první půlce, ale svou nezměrnou bojovností a obětavostí uhráli velmi cenné vítězství. A za to jim patří dík.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode