Napsali o nás...

23.04.2012 11:19

Převzato z webu Zakřan.

Lídr tabulky přijel do Zakřan pro tři body a od začátku to dával najevo.Pohybem,rychlostí a hlavně důrazem přehrávali hosté domácí hráče.Vedoucí branka hostí padla již v 5' a pomohlo jim i trochu štěstí,když si v rozhodující situaci přívodil zranění stoper domácích Vespalec M.(natržený sval)  a nemohl tak zasáhnout do souboje.Domácí si sice vytvořili také vyložené šance,ale bohužel neproměnili(Šrámek P.) a tak se šlo do kabin se stavem 0:1.

Do druhé půle nastoupili domácí s daleko  větší chutí a zakousli se do soupeře.Nedostali ho sice pod trvalý tlak,ale hra se častěji odehrávala na polovině hostí.Snaha byla korunována v 61',kdy z přímeho kopu překvapil brankáře hostí Koza David (1:1).Na kopačkách hostů bylo najednou vidět velmi mnoho nervozity a hra se velmi přitvrdila.Rozhodčí svým chladným přístupem k oboustraně nevybíravým zákrokům ke zklidnění zápasu také příliš nepomohl.V 68' po ztrátě míče v poli se dostal hostující útočník až do pokutového území domácích,kde byl faulován.Nařízenou penaltu hosté bez problémů proměnili a jejich hra se opět zklidnila.Domácí si pak vytvořili další šance,ale opět bez gólového zakončení a tak zápas skončil těsným vítězstvím hostí.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode