Napsali o nás....

09.05.2012 11:31

Převzato z webu Mor. Bránic:

Moravské Bránice – Střelice 1:2 ( 0:2 ) / 61´ Holý Jan /

Po nejlepším výkonu jara na domácím hřišti jsme Bohužel opět vyšli bodově naprázdno, když už i rozhodčí se diví, jak to že jsme poslední, navíc s tak propastným bodovým rozdílem. Odpověď je ale jednoduchá: nemáme střelce a hráče s důrazným tahem na branku, a navíc góly svým soupeřům nabízíme sami na zlatém podnosu, čímž se vlastně porážíme sami. Utkání, které by si určitě zasloužilo remízu nakonec jasně ukázalo, jak málo stačí k tomu, aby jeden byl na postupové příčce a druhý na opačném pólu. Zatímco Střelice jsou typicky silovým týmem, schopným dotlačit míč do sítě za každou cenu, naši hráči se spíš chovají jako lehkonohé baletky netoužící po osobních soubojích, které vlastně rozhodují každé utkání. Co naplat, citelně chybí loňští významní strůjci postupu jako Dan Černý, James Sugar a Michal Soukup. K tomu navíc na jaře ze dne na den ukončil u nás nepochopitelně činnost zkušený Martin Endlicher, což je vlastně třetina týmu. Věšet hlavy by ale byla obrovská chyba, protože pokud budeme dál podávat minimálně stejné výkony a stávající opory budou chodit pravidelně, tak se ta výsledková mizérie jednou zákonitě musí zlomit.

Rozebírat tady utkání hlouběji nemá asi žádnou cenu. Hosté začali svižně a sebevědomě, nicméně naše obrana nedělala výrazné chyby a k ničemu vážnějšímu je nepouštěla. To ale platilo do 21´ kdy nadmíru důrazný útočník hostí pronikl ze strany do vápna a z ostrého úhlu prostřelil jinak v poslední době výrazně se lepšícího Michala Vankeho v naší brance. Na nějakou změnu rytmu to ale dál vliv nemělo a hra byla poměrně vyrovnaná. Přišla ovšem 36´ , Michal sice kryje střelu, odskočený míč ovšem opět důrazný útočník hostí doráží i za cenu sebeobětování, což je přesně ten faktor, který nám dosud chybí.
I přes dvougólové manko mančaft ve druhém poločase přidal nejenom v tempu, ale i konečně v těsnějším přistupování k hráčům protivníka. Výsledek se dostavil po nejhezčí akci utkání v 61´, když zakončoval Honza Holý. Hosté začali být nervózní a de-fakto posledních dvacet minut se evidentně báli o výsledek a jejich hra v některých chvílích působila až zmatečně. Je proto jen škoda, že v samotném závěru nevyšel Honzovi průnik vápnem mezi dvěma obránci. To jsme totiž evidentně sahali po spravedlivějším výsledku s týmem, jenž rozhodně není herně nejlepším v soutěži, leč má již výše zmíněné přednosti …

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode