Novoroční fotbálek 2012

03.01.2012 09:33

Ženatí vs Svobodní    7 : 13

Sestava Ženatí: Mirra (dlouhodobé hostování z týmu Svobodných), Burák (hostování ze Zastávky), Kurt, Filtr, Jim, Valda a Salám (oba zapůjčeni z týmu Svobodných)

Sestava Svobodní: Zdenál ml., Krupica, Kůň, Fižďa a bratři Macháti 1,2,3.

Rozhodčí, delegát a fotograf utkání: Pepa (předseda)

Novoročního fotbálku se oproti loňskému roku (účast cca 30 lidí), letos zúčastnilo "jen" 14 lidí a hlavně ženatí měli problém s poskládání mužstva. Nakonec i tato nepříjemná situace se vyřešila a utkání mohlo začít. Přes velkou a místy až drtivou převahu mužstva Ženatých se nakonec fotbalové štěstíčko přiklonilo na stranu Svobodných a brankami v samotném závěru utkání rozhodli o svoji výhře.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode