Krajský pohár FAČR - Výhra v Tuřanech

27.07.2014 22:28

TUŘANY - STŘELICE                       1 : 4  ( 1 : 1 )

Branky:  12 min. Kroupa, 50 min. a 54 min. Machálek, 66 min. Herinek

Sestava:  Rýzner Z. - Machát A., Herzán (75 min. Rýzner M.), Machát O., Buček (55 min. Kotala) - Herinek, Tumanyan (35 min. Smítal), Valouch, Zuska - Kroupa, Machálek 

V prvním ostrém utkání letošní sezóny jsme v prvním předkole krajského poháru zavítali na hřiště účastníka 1.B třídy mužstva z Tuřan.

Od úvodních minut jsme častěji drželi míč na svých kopačkách a snažili se držet domácí mužstvo na své polovině. Toho domácí využívali k rychlým protiútokům, ale pozorného Rýznera v naší brance překonat nedokázali. Ve 12 min. chybovala domácí obrana a vyběhnutého brankáře mimo velké vápno dokázal přelobovat Kroupa, 0:1. V následujících minutách se průběh hry příliš nezměnil. V 38 min. se domácím podařilo vyrovnat z dalšího rychlého protiútoku, kdy se útočník dostal za naší obranu a s přehledem skóroval, 1:1.

Do druhého poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo a v 50 min. zásluhou důrazu Machálka na malém vápně jsme se dostali opět do vedení, 1:2. A za další čtyři minuty se opět měnilo skóre, kdy se po pěkné akci objevil sám před brankářem domácích Smítal, z jeho pokusem si dokázal ještě poradit, ale na následnou dorážku Machálka už nedosáhl, 1:3. Domácí se po této brance na větší odpor již nezmohli a dokonce utkání si už nevypracovali žádnou větší brankovou příležitost. Naopak z našeho množství šancí se nakonec ujala jen ta ze 66 min., kdy Machálek nachystal míč Herinkovi a ten sám před brankářem nezaváhal, 1:4. Zbytek utkání se prakticky jen dohrával.

Foto u utkání naleznete ZDE

Ve druhém předkole přivítáme na svém hřišti účastníka 1.A třídy mužstvo ze Šlapanic. Utkání se hraje ve středu 30.7. od 17.30 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode