Pohár OFS Osmifinále - Prohra v Ivančicích

18.09.2014 20:15

IVANČICE B - STŘELICE                         5 : 4  ( 1 : 2 )

Branky:  8 min. Hanuš, 18 min. Kozel, 62 min. a 90 min. Vaculík

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein, Rýzner M., Herzán, Machát A. - Herinek, Hanuš (55 min. Vaculík), Smital, Zuska - Valouch, Kozel (70 min. Kroupa)

Do hry nezasáhli:  -

V osmifinále poháru OFS jsme narazili na mladé mužstvo Ivančic B.

Ivančice využili i hráče širšího týmu áčka a na jejich hře to bylo znát. Domácím jsme se vyrovnali alespoň střelecky a dokonce jsme se dostali i dvakrát do vedení. Bohužel, v závěru si domácí dokázali vytvořit řadu příležitostí, které proměnili ve vítězné branky.

Nyní nás čekají důležité dva zápasy v soutěži, nejprve v sobotu zajíždíme do Oslavan, začátek utkání je v 10:00 h. a ve středu nás na domácím hřišti čeká dohrávka s Blažovicemi, utkání se hraje od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode