Pohár OFS - Finále - Výhra v Říčanech na penalty

09.05.2014 14:06

ŘÍČANY - STŘELICE                   1 : 1  ( 0 : 1 )  pen. 7 : 8

Branky:  20 min. Zuska

Penaltu proměnili:  Kozel 2, Tumanyan 2, Parys, Valouch, Maťák, Zuska

Penaltu neproměnili:  Buček, Vaculík

Sestava:  Maťák - Kazda (75 min. Šimek), Machát O., Valouch, Buček - Hanuš (70 min. Machát A.), Tumanyan, Zuska, Vaculík - Kozel, Kroupa (85 min. Parys)

Do finalového utkání poháru OFS lépe vstoupilo naše mužstvo a ve 20 min. otevřel skóre Zuska po přesné přihrávce Kozla. Domácí vyrovnali ve druhém poločase po přesným centru do malého vápna a následné hlavičce osamceného hráče. V penaltovém rozstřelu se přiklonilo štěstí na naší stranu a pohár pro vítěze tak mohl cestovat do Střelic....

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode