Posezónní rozhovor s předsedou klubu panem Josefem Tichým

03.07.2012 09:44

Ahoj Pepo, ročník 2011/2012 máme za sebou a já bych se tě rád zeptal, jak ho hodnotíš.

V uplynulém ročníku 2011/2012 hrály soutěže týmy mužů, dorostů, žáků a starší a mladší přípravky. O největší úspěch se postaralo naše mužstvo mužů, kterým se podařil ročník, jaký už tu dlouho nebyl. Po excelentním podzimu byli na prvním místě soutěže s jednou remízou a s třinácti výhrami. Jaro se neslo na úspěšné vlně podzimu a tak nikoho asi nepřekvapilo, že již čtyři kola před koncem si zajistili postup do okresního přeboru. Špatně si nevedla ani zbývající mužstva, dorost obsadil konečné šesté místo, žáci třetí místo a starší přípravka dokonce druhé místo. Žádné mužstvo si v letošní sezóně nevedlo špatně, proto tenhle ročník považuji jako úspěšný, na kterém lze stavět i do dalších sezón. Další pozitivní událostí byla důstojná oslava 80 let fotbalu ve Střelicích, kterou se díky přispění celého kolektivu lidí, podařilo úspěšně zvládnout a zorganizovat.

Chystají se nějaké novinky na sezónu 2012/2013?

Do další sezóny vstoupíme se změnami. Jednou z nich bude, že k současnému týmu mužů A vznikne nově vytvořená záloha mužů B, tento tým bude doplněný dorostenci, kteří by v následující sezóně pro malé množství hráčů nesestavili kompletní sestavu. Tým dorostu tím pádem pro příští ročník zaniká.

Mládež bude hrát své soutěže v družstvu mladších žáků a starší přípravky. Tato mužstva se podařilo zachovat díky dostatečnému počtu hráčů. Do dalšího ročníku jsme nepřihlásili pouze mužstvo mladší přípravky ze stejného důvodu jako u dorostu.

Co nového se podařilo v areálu hřiště a plánují se v letošní sezóně ještě nějaké úpravy?

Během loňské sezóny se nám podařilo vybudovat tréninkové hřiště pro mládež a z velké části upravit areál pro případné společenské akce.

V nové sezóně plánujeme pouze drobné a nutné úpravy v kabinách, jako je vymalování kabin a podobně. A samozřejmě uvedení malého hřiště pro mládež do plného provozu.

A nějaké novinky pro naše fanoušky?

Rádi bychom pro naše fanoušky vybudovali důstojné prostředí. Plánujeme postavení menší tribuny, pokud to bude možné, tak zastřešené a pro stojící diváky stolky na zábradlí na odložení občerstvení. Mnozí fanoušci již také objevili naše internetové stránky, na kterých naleznou spoustu informací o zápasech, hráčích a všeobecné dění v našem fotbalovém klubu. V příští sezóně bychom chtěli tyto informace ještě více rozšířit o pravidelné reporty ze všech utkání hraných týmy našeho klubu.

Jak by měla podle tebe vypadat příští sezóna výsledkově?

V ročníku 2012/2013 bych byl rád, kdyby A mužstvo mužů potvrdilo svoje kvality i v okresním přeboru a tato soutěž ve Střelicích vydržela i v následujících letech. Mužstvo B mužů plnilo funkci záložního týmu, to znamená zapracování mladých hráčů do dospělého fotbalu doplněného o hráče širšího kádru A mužstva. Týmům žáků a přípravky bych přál podobné nebo ještě lepší umístění jako v předešlé sezóně.

Je něco co by si rád řekl na závěr?

V mnoha aktivitách nás intenzivně podporují Sokol, obec i několik výrazných příznivců, ať finanční nebo materiální podporou. A samozřejmě lidi, kteří se o naše hřiště a areál neúnavně ve svém volnu starají. Za to bych jim rád poděkoval a budu rád, když nám zachovají náklonnost i v budoucích letech.

Děkuji Ti za odpovědi a přeji příjemnou dovolenou.

Děkuji Ti, i já přeji všem hráčům, trenérům a příznivcům taktéž krásnou a slunečnou dovolenou.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode