Přátelské utkání na umělé trávě v Dambořicích

22.02.2016 10:01

STŘELICE - ŠITBOŘICE                3 : 0  ( 1 : 0 ) hráno na UT Dambořice

Branky: Vaculík T., Machálek, Rýzner M.

Sestava:  Rýzner Z. - Kazda, Herzán, Vaculík R., Machát A. - Vaculík T., Rýzner M., Hanuš, Zuska - Valouch, Machálek

Střídal hokejově: Driml

První zápas jsme odehráli hned první víkend přípravy na umělé trávě v Dambořicích. Soupeřem byl tým Šitbořic, který hraje Okresní přebor jako my. Do zápasu jsme vstoupili jen s 12 ti hráči,  ale na našem výkonu to nebylo znát. Odehráli jsme vcelku dobré utkání a soupeře jsme přehráli. O góly se postarali Vaculík T., který těsně před poločasem po přiťuknutí Rýznera M. z vápna trefil šibenici, ve druhém poločase přidal gól po pěkné kombinační akci po ose Vaculík R. - Hanuš a do prázdné brány doklepávající Machálek a třetí gól přidal střelou z vápna k tyči Rýzner M. Podržel nás i brankař Rýzner Z., který zneškodnil několik nebezpečných akcí soupeře a připsal si první nulu v nadcházející sezóně.

Následují přípravný zápas nás čeká v So 27.2. od 16h se Slovanem Brno B na hřišti Sparty Brno.

Vytvořte si web zdarma!Webnode