Přátelské utkání na umělé trávě na Spartě Brno

29.02.2016 07:54

STŘELICE - SLOVAN BRNO B          3 : 3  ( 2 : 0 ) hráno na UT v Komárově

Branky:  Peška 2, vlastní

Sestava:  Rýzner Z. - Maděránek, Rýzner M., Vaculík R., Machát A. - Zuska, Valouch, Hanuš, Peška - Driml, Parys

Střídali hokejově:  -

Druhý zápas zimní přípravy jsme odehráli se Slovanem Brno B na úmělé trávě na Spartě Brno. První poločas byl vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách. My jsme měli více štěstí v zakončení a po krásné individuální akci Pešky a vlastním gólu soupeře jsme poločas vyhráli 2:0. Druhý poločas jsme polevili v pohybu a soupeř vycítil šanci a snížil na 2:1. V zápěti znovu utekl všem Peška a zvýšil náskok na 3:1 a už to vypadalo, že dohrajeme v klidu. Bohužel se tak nestalo a naší nedisciplinovaností jsme výsledek ztratili a byli jsme po dalších šancích soupeře rádi za remízu 3:3.

Následují přípravný zápas sehrajeme v Ne 6.3. na umělé trávě v Bohunicích s Radosticemi.