Přátelské utkání na umělé trávě v Bohunicích

06.03.2016 18:40

STŘELICE - RADOSTICE            7 : 0  ( 2 : 0 ) hráno na UT Bohunice

Střelci:  Parys 2, Rýzner M. 2, Vaculík T. 2, Hanuš

Sestava:  Maťák - Kazda, Maděránek, Vaculík R., Machát A. - Vaculík T., Hanuš, Rýzner M., Zuska - Driml, Valouch

Střídali hokejově:  Parys, Rýznar Z.

Třetí přípravný zápas jsme se utkali s týmem Radostic, který hraje o soutěž níže než Střelice a od začátku zápasu to bylo znát. Po celý zápas jsme byli aktivnější a díky dobrému pohybu a kvalitní kombinační hře jsme soupeře přehráli. Po delší době to bylo z naší strany povedené utkání, které se muselo líbit divákům a konečně i trenérovi. Spolehlivě zachytali oba brankáři, obrana se vyvarovala chyb a působila kompaktně a útočící hráči dávali góly. Doufejme, že tento zápas nás povzbudí do další části přípravy a účast na trénincích i přípravných zápasech bude početnější než doteď.

Další přípravný zápas nás čeká 12.3. od 14h už na přírodní trávě v Popůvkách. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

Vytvořte si web zdarma!Webnode