STŘELICE - VELKÉ NĚMČICE     2 : 3 ( 2 : 0 ) hř. UT Sparta Brno

Branky:  Klusák, Machálek

Sestava: Šmerda - Maděránek, Lajcman, Herzán, Machát A. - Herinek, Rýzner M. - Vaculík T., Hanuš, Machálek - Klusák

Do druhého poločsu zasáhli: Parys, Milošic, Valouch

V prvním přátelském utkání jsme odehráli proti soupeři z OP Břeclav, který se po podzimní části nachází na 6 místě tabulky.

V našem týmu oproti podzimní části došlo prozatím jen ke dvou změnám, na přestup přišel brankář Pavel Šmerda, který naposledy působil v Těšanech a z Rakouska se po půlročním angažmá vrátil Martin Hanuš.

Utkání jsme odehráli ve dvou odlišných poločasech, v tom prvním jsme byli jednoznačně lepším týmem a soupeře jsme po všech stránkách přehrávali, výsledkem bylo dvoubrankové vedení. Naopak druhý poločas po prostřídání jsme nezvládli a soupeř skóre utkání otočil.

Příští přátelák hrajeme proti silnému Podolí, hrající 1.B třídu. Utkání se hraje v sobotu 11.3. od 15:00 h. na přírodní trávě v Podolí.