18.kolo - Porážka v Senoradech

05.05.2013 21:16

SENORADY - STŘELICE                      2 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  20 min. Vaculík T.

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O., Herzán, Rýzner Z., Weinstein - Vaculík (70 min. Machát A.), Sláma (80 min. Kotala), Machát J., Kroupa - Herinek, Kozel (65 min. Valouch)

Do hry nezasáhli:  -

Úvod utkání nám vyšel docela dobře a soupeře jsme rychlou hrou po stranách přehrávali, bohužel bez kvalitní koncovky. A tak jsme udeřili až ve 20 min. kdy si centr Kroupy ve vápně zpracoval Vaculík a placírkou k tyčcce nedal brankáři domácích šanci 0:1. O pár minut mohl navýšit skóre Sláma, ale nejdříve z přímého kopu orazítkoval břevno a o pár minut později se po stříleném centru míč otřel opět pouze o horní konstrukci. Ve 40 min. se domácí dostali do první vážnější příležitosti a hned z toho byla vyrovnávací branka, kdy se po našem nedůrázném odkopu dostal míč k útočníkovi domácích a proto už nebyl problém prostřelit Rýznera 1:1.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním zvrátit utkání na naší stranu, ale opak byl pravdou. Začali jsme zbytečně kazit přihrávky a vyústěním toho byla další branka v naší síti, kdy po záváhání celé obrany se míče zmocnil domácí hráč, na vápně našel ještě lépe postaveného spoluhráče, pro kterého už nebyl problém posalat míč do sítě, 2:1. Do konce utkání jsme si již vážnější šanci vypracovat nedokázali, naopak jsme museli čelit dvěma nebezpečným šancím domácích, které dokázal Rýzner zneškodnit.

O reparát se můžeme pokusit už ve středu, kdy v dohrávce hostíme na svém hřišti od 14:00 hod. mužstvo z Veverské Bítýšky.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode