17.kolo - Remíza v Újezdě

13.04.2014 22:00

ÚJEZD U BRNA - STŘELICE               0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Valouch, Kotala - Vaculík, Tumanyan, Zuska (85 min. Kroupa), Machát A. (80 min. Parys) - Kozel, Kazda

Do hry nezasáhli:  -

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zajížděli k dosavadnímu lídrovi soutěže a více než samotného soupeře jsme hned od začátku museli řešit naši širokou marodku. Tým jsme nakonec poskládali i když někteří hráči museli nastoupit na úkor svých bolístek....

Od úvodních minut se hrál vyrovnaný špil s náznaky šancí na obou dvou stranách. V průběhu prvního poločasu jsme začali domácí tým přehrávat a odměnou nám byly dvě gólové příležitosti. Nejprve Kozel ve 30 min. krásnou střelou z 20 metrů nastřelil pouze břevno a o pět minut později se před brankářem domácích objevil osamocený Kazda, ale v koncovce se unáhlil a poslal míč mimo tři tyče.

Do druhého poločasu vlétli lépe domácí a začali si i oni vytvářet brankové příležitosti. Ale buď to mířili mimo tři tyče nebo do skvěle připraveného Maťáka, který se i v tomhle utkání blýsknul několika jistými zákroky. Do konce utkání se nám podařilo pokrýt nebezpečné domácí standartky a z horké půdy v Újezdě jsme dokázali odvést skvělej bod.

V příštím utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo ze Želešic. Hraje se v neděli od 13:45 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode