1.kolo jaro 2014/2015

16.04.2015 12:33

ŘEZNOVICE B - STŘELICE B               2 : 3  ( 1 : 2 ) Branky:  Weinstein, Machálek, Minář

Sestava:  Vrbka - Feist, Vaculík R., Buček, Ryšavý - Drahonský (88 min. Kobza), Závodský (55 min. Minář), Weinstein, Chmelík (70 min. Driml), Parys (60 min. Boldi) Machálek - trenér: Ulbrich

První jarní kolo vyšlo B-týmu Střelic na výbornou. Nikdo netušil, jak budou hráči připraveni, po mizerné účasti v přípravě, ale od začátku jsme byli aktivnějším týmem i když s řadou nepřesností na obou stranách a zaslouženě jsme vyhráli. Za zmínku určitě patří nádherný gól Weinsteina, který z 18 metrů vymetl šibenici. Brankář domácích neměl šanci. Díky vítězství jsme se posunuli na 3. příčku v tabulce a ztrácíme 3 body na první Novou Ves, kterou v Ne od 16h hostíme na domácím hřišti. 

Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode