Střelický Zpravodaj - Fotbalová sezóna 12/13 ve Střelicích

01.07.2013 11:48

Loňská sezona je sotva za námi, nová už nám pomalu ale klepe na dveře. Ta uplynulá by se dala bez nadsázky označit jako úspěšná. „A“ tým mužů se v roli nováčka okresního přeboru překvapivě neztratil a v konečném pořadí figuroval na třetí pozici. „B“ mužstvo vybudovalo solidní hráčskou základnu a jeho výkony neustále stoupají. V červnu proběhlo navíc přátelské utkání Gardy, jejíž činnost bychom rádi postupně obnovili.

Mladší žáci se na konci sezóny hodně zlepšili a vybojovali krásné druhé místo v okresním přeboru. Po ukončení sezóny jeli na turnaj do Oslavan, kde neměli konkurenci a turnaj kluci vyhráli.

Starší přípravka tvořená ročníky 2002 a mladšími, skončila na krásném čtvrtém místě okresního přeboru. Také se zúčastnila turnaje v Oslavanech, kde z 24 mužstev skončila na 2. místě. Za velký úspěch této sezóny se dá určitě považovat 4. místo na prestižním EON CUPU v Třebíči, které chlapci vyválčili i za pomoci mladší přípravky, která tímto potvrdila připravenost pro příští sezónu.

Do nové sezony je opět připraven prodej permanentek, díky kterým můžete podpořit střelický fotbal. Majitel takové permanentky má možnost levnějšího nákupu suvenýrů a na každém domácím utkání "A" mužů pak automaticky vstupuje do slosování o cenu.

Přes všechny komplikace se nám podařilo dokončit zastřešenou tribunu, připravujeme tradiční sběr železného šrotu a v plánu jsou i kulturní akce.

Děkujeme všem fanouškům, rodičům, sponzorům a přátelům za jejich pochopení a podporu!

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode