Užívání travnatých ploch ve Střelicích

15.10.2012 08:36

Protože v současné době už tráva přestavává růst a je zájem, aby se co nejvíce ze zbývajících utkání odehrálo na kvalitním povrchu, je třeba, aby všichni, kdo trénují a hrají na trávě dodržovali po zbytek podzimu tyto zásady:

- při tréninku používali na rozcvičení, „rychlé nohy“ a podobné čínnosti výhradně travnatý pás za brankou

- při utkání zajišťovali maximální část přípravy mimo velká vápna, rozcvičení pokud možno mimo hrací plochu, buď na malé trávě nebo za brankou

- striktně je zakázáno, aby nahradníci o poločase vstupovali do velkého vápna (a to i náhradnící soupeře)!

- po tréninku nebo zápase projít hřiště a zašlapat drny

Za dodržování rozumného přístupu k tréninkům a zápasům je odpovědno vedení jednotlivých mužstev (i za hráče soupeře)!!

Věřím, že všichni přistoupí rozumně k tomuto využívání trávníků, protože v zimě se tráva neobnoví a na jaře budeme trénovat a hrát na tom, co si teď na podzim poničíme!

Tvorba www stránek zdarmaWebnode