Víkendové výsledky 22.5. - 24.5.

25.05.2015 08:35

Muži A:  Měnín - Střelice                   1:2 (0:1). ....více v sekci

Muži B:  Střelice - Mělčany                3:0 (2:0).....více v sekci

OLD Boys:  Střelice - Modřice

Mládež:

Ahoj všem na začátku dalšího týdne.

Ani nevím, čím dnes začít a co psát, abych se moc neopakoval, když všichni zase hráli perfektně.

I když jednu věc bych za tento víkend rád hodně vyzdvihl. Udělala mi a všem hráčům velkou radost. Při včerejším těžkém utkání ml. žáků proti Kuřimi, se nám odvázali některé fanynky a byli slyšet víc než já. (ti co chodí na fotbal, vědí že to něco znamená). Kluky to vyhecovalo více než když křičím a já si užíval zápas v klidu. Pro kluky to bylo velké povzbuzení. Vždyť co je pro naše děti lepšího, než pochvala od dospělého, či dokonce obdiv. Je to přesně to, co je žene kupředu. Moc za to těmto fanynkám děkuji a jen tak dále. Kluci si to zaslouží.

Ale abych nezapomněl na to nejdůležitější, tak Kuřim jsme přehráli 8:2 což je skvělá odpověď na porážku u nich minulý týden.

Toto vítězství vystrčilo naše kluky na první místo v tabulce.

Příští víkend hrají ml. žáci opět doma proti Vys. Popovicím v neděli v 10:30. Sraz v 10:00

Ml. přípravka jela do Rosic, proti B týmu a vyhrála 4:2 Přesto, že na začátku trochu zaspali a prohrávali 0:2, tak zabrali a již nic nenechali náhodě a zápas vyhráli. Jsem rád, že ve Střelicích bude stále na čem stavět a že se i v budoucnu bude na co koukat.

Tento víkend k nám dojedou Dolní Kounice. Sraz hráči v neděli v 10:00 fanoušci nejpozději v 10:30 (Ještě Vám dáme vědět, protože se možná tento zápas bude posouvat na později.)

St. přípravka hraje doma až ve čtvrtek místo tréninku proti Ořechovu. A příští víkend se jede do Kupařovic. Sraz v neděli před 8:00 u Sokolovny.

A nakonec st. žáci. Ti hráli v pátek doma proti letos silným Oslavanům a díky standartním situacím, jsme je porazili 4:0. I tady musím říct, že kluci jsou stále lepší a lepší. Až se začínám bát rozlučkového zápasu.

Příští víkend jedeme v sobotu do Čebína sraz v 9:00

Ještě připomínám rozlučka na hřišti 6.6 pozor v 16:00 (změna času pro velký počet zápasů) všichni s sebou dresy.

Díky všem za podporu, za trenéry Dan