Víkendové výsledky 5.6. - 7.6.

08.06.2015 14:05

Muži A:  Střelice - Ořechov        6:0 (3:0)...více v sekci

Muži B:  Střelice - Modřice B      2:3 (2:1)...více v sekci

OLD Boys:  konec sezóny

Mládež:

Vážení přátelé, sportovní příznivci.

Co napsat po  tomto pro některé posledním víkendu a tím i po ukončení další sezóny?

Víkend i sezóna to byla jako z krásného snu každého trenéra mládeže. Až se to zdá neskutečné, co vše se povedlo.

O tomto víkendu již ani není co psát. Kdo došel na zápasy žáků, to zažil a kdo nedošel, tomu to nejde ani popsat. Kluci si prožily krásné zápasy, jaké si za celou sezónu zasloužili.

St. žáci hráli v pátek proti Říčkám o první místo a zápas to byl, jak má o první místo být. Vyrovnaný, napínavý a rozhodovaly drobné chyby.

Jediné větší se naštěstí dopustil soupeř, kdy ve vápně fauloval Dana a ten nařízenou penaltu proměnil. Pak už to kluci vydřeli až do závěrečného hvizdu. Bohužel jediná kaňka tohoto krásného a napínavého zápasu byla, že soupeř porážku neunesl.  Díky tomuto vítězství si kluci zahrají velké finále s vítězem skupiny A Kohoutovicím. Ten by se měl odehrát ve středu v 18:00 ve Střelicích a druhý v sobotu v Kohoutovicích. Tyto zápasy budou již jen třešnička na dortu. Kluci si zahrají s týmem, který bude velmi posílen hráči z Krajského přeboru a již vůbec o nic nejde. Jen si zahrát.

Tato kategorie st. žáků se ve Střelicích obnovila po delší přestávce a obnovená premiéra se klukům povedla nad všechna očekávání, samozřejmě i díky podpoře hráčů z okolních vesnic, kteří se k nám přidali. Za to si kluci zaslouží velkou pochvalu a obdiv.

Ml. žáci bojovali s Kuřimí o první místo již jen na dálku a pro udržení první pozice potřebovali porazit čtvrtý Čebín. I k tomuto zápasu kluci přistoupili zodpovědně a vyhráli 7:2.

Takže i ml. žáci budou hrát velké finále z vítězem skupiny A, což jsou Moutnice – Těšany. Také velmi silný soupeř. Tento zápas se odehraje v úterý v 17:00. A odveta v pátek v 17:00 v Moutnicích. I tento oddíl má velké posily ze Zbrojovky.

St.  přípravka si porážkou Troubska vysoko 18:0 ujistila krásné třetí místo a o to už by v posledním kole neměla přijít.

To odehraje v Radosticích v neděli v 9:30 sraz v 8:30 u sokolovny.

A nakonec ml. přípravka. Těm se ještě tabulka nepíše, protože ti se fotbal učí a o výsledky zde nejde. Jde o to se to naučit pro budoucnost. Ti si zahrají příští týden v Pozořicích, sraz v neděli v 9:00. U této kategorie považuji za obrovský úspěch velký příliv fotbalistů. Jsem velice rád, že i v budoucnu bude mít střelický fotbal na čem stavět.

Taky bych chtěl moc poděkovat všem, kdo došli v sobotu na závěrečnou, odehráli se pěkné zápasy všech kategorií. Nakonec všechny děti vyhrály a rodičům nezbylo, než pít na žal.

Příští rok to bude ale lepší.

Díky všem za podporu, hlavně díky všem trenérům za skvělou práci. I když ne vše dělají dle představ ostatních, ale dělají to z lásky k dětem a sportu a co nejlépe umí.

A doufám, že se z většinou uvidím na brigádě.

Díky všem Dan