Muži A:  Střelice - Zakřany        6:0 (2:0)...více v sekci

Muži B:  Střelice - Židlochovice    3:1 (2:0)...více v sekci

OLD Boys:  Střelice - Pozořice       ?

Mládež:

A k zápasů, které nám tento víkend udělali opravdu radost, na všech frontách.

Jako vždy začnu nejmladšími reprezentanty naší obce. Ti ve čtvrtek jeli do Troubska a splnili roli favorita a vyhráli 9:3

St. přípravka dnes přivítala Ořechováky a i když na začátku nechali soupeře lehce více prostoru, rychle se za stavu 0:1 probrali, zvýšili rychlost a zápas otočili na konečné 14:9.

Ml. žáci jeli na velké utkání do Vysokých Popovic a utkání zvládli znamenitě. Po poločase 1:1 zvládli vstup do druhé poloviny a dokázali se utrhnout na rozdíl dvou gólů na stav 3:1 Bohužel se pak podařilo Popovicím snížit a závěr byl velmi napínavý. Kluci se začali bát o výsledek a začali nakopávat balóny, ale naštěstí jsme to udrželi a dovezli si domů vítězství 3:2

A nakonec starší žáci přivítali v pátek doma Čebín. Do poločasu jsme odcházeli s náskokem 3:1 s pocitem, že je to dobrý. Bohužel do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že to udržíme a přestali jsme trochu běhat a za stavu 4:4 jsem měl na lavičce co dělat, abych nepropadl panice při každém útoku soupeře. Naštěstí se prosadil jako první útočník domácích a to soupeře zlomilo a nakonec kluci zaslouženě vyhráli 7:4

Pozor: Ml přípravka pojede asi  v úterý do Žabčic (upřesnění v pondělí) a v neděli k nám dojedou Rosice sraz v 10:00

St. přípravka jede v neděli do Žabčic sraz v 8:30

ml. žáci jedou ve čtvrtek do Kuřimi sraz  v 16:30 a v sobotu do Čebína. Sraz v 9:00

st. žáci jedou ve čtvrtek do Oslavan sraz v 15:30 a v neděli jedeme do Říček 13:30

Důležité: Omluvenky ze zápasů!!