7.kolo - Výhra nad Mor. Bránicemi

26.09.2011 08:32

STŘELICE - MOR. BRÁNICE             4 : 3  ( 2 : 0 )

Branky: 20 min. a 88 min. Kozel, 25 min. Sláma, 70 min. Kazda

ČK:  28 min. Sláma

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O. (85 min. Trnka), Weinstein - Valouch, Sláma, Kroupa, Machát A. (80 min. Chmelík) - Parys (43 min. Kazda), Kozel

Do hry nezasáhli:  Šimek

Trenér:  Sláma Jiří                   Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

Do utkání jsme vstoupili docela pasivně a dlouho se nám nedařilo vypořádat se s nefotbalovostí hostujícího mužstva. Z toho nás vysvobodil ve 20 min. Kozel, který si z hráčů Mor. Bránic udělal tréninkové kuželky a z ostrého úhlu otevírá skóre utkání, 1:0. Ve 25 min. se z 30 metrů do míče opírá Sláma a je to 2:0. Ve 28 min. rozhodčí Matoušek uděluje nesmyslnou červenou kartu Slámovi, která dosti ovlivnila zbytek utkání. Náš tlak je u konce, nebýt tohoto momentu, hosté by si odvezli pořádný nášup. Snažíme se hrát odzadu a čekáme jak hosté s nabídnutou šancí naloží, ale žádná šance ze strany Bránic nepřichází.

Začátek druhého poločasu byl pro nás jak ze zlého snu, ve 47 min. Kazda posílá hlavou míč k naší brance a ten nešťastně končí v naší síti, 2:1. Během dalších osmi minut dvakrát smolně nastřelujeme hostující hráče, kteří se dostávají do samostatných nájezdů na Maťáka a skóre se mění na 2:3. Od 55 min. začínáme hrát zase my a v deseti hráčích v poli si tvoříme jednu šanci za druhou, hosté se zmůžou pouze na odkopávání míčů a tahání času neustálým poleháváním po trávníku. V 70 min. využívá dlouhého míče Kazda a náš tlak je odměněn vyrovnávací brankou na 3:3. V 88 min. se nakonec dočkáváme vítězné branky, kdy Kozel na půlce vybojoval míč, ukazuje opět bekům Bránic svoje záda s číslem 11 a na tabuli svítí skóre 4:3. V samotném závěru utkání může Kozel dovršit třetí branky, ale kosa ze zadu obránce hostů mu to nedovoluje a ten vzápětí dostává čk. Zápas končí a my si připisujeme spravedlivé tři body.

V dalším utkání se představíme na hřišti v Řeznovicích.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode