13.kolo - Výhra nad Oslavany

07.11.2011 07:49

STŘELICE - OSLAVANY                   5 : 2  ( 1 : 2 )

Branky:  30 min. Parys, 60 min. a 65 min. Sláma, 75 min. Kroupa, 90 min. Chmelík

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán V., Trnka, Weinstein - Valouch (85 min. Šimek), Vaculík R., Kroupa, Machát A. - Sláma, Parys (80 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  -----

Trenér:  Sláma Jiří                        Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

Fotky z utkání naleznete ZDE

V posledním podzimním kole jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Oslavan.

Do utkání jsme vstoupili velice špatně nesoustředěně. Již ve 2 min. utkání se dostávají hosté do vedení po centru do vápna a následné hlavičce hostujícího hráče, 0:1. Další studená sprcha pro náš tým přichází v 5 min., střelu hostujícího hráče dokáže Maťák ještě zneškodnit, ale na následnou dorážku už nemá šanci zareagovat, hosté vedou 0:2. Takový vstup do utkání hosty nabudil a prvních dvacet minut jsou jednoznačně lepším mužstvem. Z útlumu nás může vysvobodit ve 25 min. Valouch, ale tisícíprocentní tutovku neproměňuje. Od třicáté minuty začíná náš tlak postupně narůstat a odměnou nám je vyrovnávací branka v 35 min., kdy Valouch střílí do břevna a odražený míč uklízí do odkryté branky Parys, 1:2. Ve 40 min. může být vyrovnáno, ale Slámova dalekonosná střela končí pouze na břevně hostujícího brankáře.

Druhý poločas začal jak ten první skončil, aktivním napadáním nutíme soupeře se zatáhnout na svou polovinu hřiště. Toho využíváme v 60 min. po standartní situaci zahrávanou Vaculíkem R., na míč si nabíhá Sláma a lehkou tečí srovnává na 2:2. V 65 min. otáčíme skóre po přímém kopu, kdy míč si staví Sláma a za přispění teče hostujícího obránce končí míč v brance, 3:2. V 70 min. si na roh Kroupy nejvýše naskočil Trnka, ale jeho prudká hlavička končí mimo branku hostujícího mužstva. Oslavany působí zakřiknutě a jakékoliv útočné akce končí u naší pozorné obrany. V 75 min. se do vápna protáhnul Vaculík R. a jeho přihrávku pod sebe posílá Kroupa "pravou" nohou nekompromisně za záda bezmocného brankáře, 4:2. V 90 min. Chmelík využívá centru Slámy a hlavou určuje konečný výsledek zápasu na 5:2.

V bojovném utkání jsme urvali další důležité body a i přes katastrofální vstup do utkání jsme nakonec potěšili výhrou nejednoho střelického fanouška.

Další utkání sehrajme opět na našem hřišti v sobotu od 13:30, kdy v předehrávce na jaro přivítáme mužstvo z Dolních Louček.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode