Žáci: Turnaj ve Střelicích

27.12.2011 09:20

OTEVŘENÝ ŽUPNÍ HALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Dne 10. prosince 2011 uspořádal oddíl kopané TJ Sokol Střelice "Otevřený župní halový turnaj mladších žáků".

Turnaj jsme chtěli uspořádat původně pro 8 týmů, ale z důvodu nezájmu se zúčastnit byla změna a hrálo 6 týmů.

Zúčastnily se ho tyto oddíly:

FK Sokol Japo Střelice, SK Moutnice, Sokol Žabčice, Baník Zbýšov, Sokol Prštice, FC Svratka Brno.

Hrálo se v jedné skupině systémem každý s každým. V průběhu turnaje byly sehrány zajímavé zápasy, kde mohli hráči ukázat, co se naučili. Na prvním místě se umístili chlapci oddílu Baník Zbýšov, na druhém skončilo družstvo FC Svratka Brno a třetí místo obsadil oddíl SK Moutnice. Pořadatelský oddíl FK Sokol Japo Střelice skončil na 4. místě, se stejným počtem bodů jako třetí tým Moutnic, ale s horším skóre.

Poháry obdržely všechny zúčastněné týmy. Navíc byly rozdány i individuální ceny: nejlepšímu hráči turnaje z SK Moutnice, nejlepšímu střelci turnaje z Baníku Zbýšov a nejlepšímu brankáři turnaje z FC Svratka Brno.

Děkujeme za podporu a věříme, že podobný turnaj budeme moci díky podpoře Sokola uspořádat během příštího roku znovu.

Podrobnější informace o prvním tréninku a dalších turnajech v příštím roce naleznete v sekci Žáci.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode